22 sierpnia 2016

ALARMY

Firma GKJ- SYSTEM oferuje projektowanie, montaż i serwis profesjonalnych systemów alarmowych oraz kontroli dostępu w oparciu o sprzęt polskiej firmy SATEL.

Nasza oferta skierowana jest dla każdego, kto chce skutecznie zabezpieczyć swój dom, czy mienie. Nasi instalatorzy posiadają wysokie kwalifikacje, które w myśl polityki naszej firmy są ustawicznie podnoszone na kursach i szkoleniach prowadzonych przez producentów instalowanego przez nas sprzętu.

Instalujemy systemy alarmowe we wszystkich możliwych konfiguracjach technicznych, zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe. Współpracujemy z agencjami ochrony na terenie województwa małopolskiego. Oferujemy nowoczesne alarmy zintegrowane z automatyką budynku, kontrolą dostępu, systemem p-poż i telewizją przemysłową.

Jeśli chcą Państwo otrzymać więcej informacji na temat systemów alarmowych, prosimy o kontakt elektroniczny z nami. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty w dziale alarmy. Wybierzemy najlepszą konfigurację dostosowaną do Państwa potrzeb.

NIE CZEKAJ JUŻ DZIŚ ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ TWOJEGO ALARMU NA PODSTAWIE PROJEKTU BUDOWLANEGO I CZUJ SIĘ BEZPIECZNIE.

 

Alarmy – dlaczego warto mieć system alarmowy?

Możliwości współczesnego alarmu

Kiedy alarm w nowym domu?

Elementy składowe prostego systemu alarmowego.

9 błędów przy instalacji alarmu.

Obowiązkowa rejestracja karty SIM – Nowa ustawa anty-terrorystyczna z dn.25 lipca 2016r.