22 sierpnia 2016

OKABLOWANIE STRUKTURALNE

Masz problemy z siecią komputerową?
Chcesz posiadać uniwersalne okablowanie teleinformatyczne na lata ?

Zapoznaj się z nasza ofertą i zamów okablowanie swojego budynku u nas.
W dobie informatyzacji wszystkich dziedzin życia, każda firma musi posiadać profesjonalny system okablowania strukturalnego.

System ten musi być wykonany bardzo staranie, gdyż jego poprawne funkcjonowanie ma kluczowe znaczenie dla każdego biznesu, niezależnie czy jest to mała firma czy duże przedsiębiorstwo – jego bezawaryjne działanie to dla nas priorytet..

Firma GKJ-SYSTEM Proponuje kompleksowe usługi w zakresie budowy nowoczesnych okablowań strukturalnych: począwszy od projektu, poprzez montaż okablowania aż do instalacji elementów aktywnych sieci i urządzeń telekomunikacyjnych, oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Nasze systemy okablowania opieramy o standardy i normy międzynarodowe, każdy system budowany jest z elementów znanych światowych producentów.

GKJ-SYSTEM Oferuje Państwu także systemy okablowania domu, integrujące sygnały: antenowe, obraz z video-domofonu i kamer monitoringu, internet, telefonie analogową, oraz cyfrową VOIP i umożliwia przesyłanie go w dowolnej konfiguracji do każdego pomieszczenia w domu. Wykonujemy także instalacje umożliwiające zdalne sterownie urządzeń, oraz montaż systemów antenowych umożliwiających odbiór platform cyfrowych różnych dostawców. Nasza oferta kierowana jest dla każdego kto potrzebuje solidny system okablowania zarówno w domu jak i w firmie za rozsądną cenę.

Nasze systemy cechuje staranność wykonania i zastosowanie najlepszych jakościowo elementów oraz elastyczność rozbudowy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.